Wieczor Gier Online

WIECZÓR GIER ONLINE

LINK DO FILMU:

Wieczór gier Online

Bateman i McAdams wcielają się w role Maksa i Annie, którzy umawiają się raz w tygodniu z innymi parami na wspólne gry i zabawy. Aby nieco podgrzać atmosferę, podczas jednego z wieczorów brat Maksa, Brooks (Chandler), organizuje zabawę w rozwiązanie sprawy tajemniczego morderstwa z podstawionymi przestępcami i agentami FBI. Kiedy sam Brooks zostaje porwany, wszyscy myślą, iż to jedynie część gry… czy jednak na pewno? Kiedy szóstka uwielbiających rywalizację uczestników wyrusza, by rozwiązać tę sprawę i odnieść zwycięstwo, stopniowo staje się jasne, iż mylili się oni zarówno co do „gry”, jak i Brooksa. Gra, w której nie obowiązują żadne zasady, nie przyznaje się punktów i nie do końca wiadomo, kto w niej uczestniczy, może okazać się najlepszą grą w ich życiu albo… ostatnią.

W wielu amerykańskich komediach ostatnich lat lat trzydziestych mamy do czynienia z ogólnym tematem, który usiłuje się ustatkować i zaakceptować fakt, że ich życie jest w rzeczywistości dość zwyczajne. Wyobrażamy sobie, że słowo “relatable” jest często używane na boisku w studiu. Zwykle zabiera im to pewną zawrotną podróż, aby uzyskać niezbędną dojrzałość emocjonalną, której potrzebują, czy jest to najlepszy przyjaciel, który bierze ślub, dom z bractwem w sąsiednim domu czy przypadek błędnej tożsamości na randce.

Formuła może być źle wykorzystana, ale ogólnie służy rozrywce przez kilka godzin dość przeciętnego kina. Tak jest w przypadku Game Night, ale na szczęście pisarz Mark Perez i reżyserzy John Francis Daley i Jonathan Goldstein (Horrible Bosses, Spider-Man: Homecoming) są krótkimi rękami z komedią i robią wystarczająco dużo, aby zapomnieć, że tak, widzieliście to wcześniej, ale masz wystarczająco dużo zabawy, żeby naprawdę tego nie obchodzić.

Już po 100 minutach nie marnuje czasu na opowiadanie historii, a szybki romantyczny montaż na początku informuje nas, że nasi bohaterowie, Rachel McAdams i Jason Bateman, są jak konkurencyjna para w twojej grupie, której nie możesz znieść ani dobrze, pograć w nocy z.

Nie ma niespodzianek od Batemana czy McAdamsa, widzieliśmy, jak robią wcześniej komedie i osiągają standardową wydajność, jakiej można od nich oczekiwać. To nie ma nic negatywnego, ale po prostu dostaniesz to, na co miałeś nadzieję, jeśli jesteś fanem. Są mocno wspierani przez ich drugoplanową obsadę, z których jedna obejmuje naszą własną Sharon Horgan, dając nam irlandzkiego przedstawiciela, który nie może być daleki od dowcipów z Horganem, który najlepiej wykorzystał swój czas na ekranie, dostarczając jej skrzywionego -linki jak tylko może.

Jej partnerem w zbrodni jest Ryan (Billy Magnussen), który jest idiotycznym, ale sympatycznym przyjacielem, który tylko spotyka się z modelami Instagram i przynosi Sarę (Horgan) jako randkę, aby udowodnić, że nie jest idiotą, ale sympatyczną przyjaciółką, która tylko spotyka się z modelami Instagram. Tak naprawdę nie mamy o wiele więcej głębi od niego, ale nie ma takiej potrzeby, ponieważ Magnussen doskonale radzi sobie z rolą nieszczęsnego głupka.

Kyle Chandler, New Girl’s Lamorne Morris i Kylie Bunburry tworzą resztę obsady, ale to Jesse Plemons kradnie serial w roli ekscentrycznego sąsiada sąsiada Gary’ego. Jego płaska dostawa i subtelna obecność komediowa dowodzą, że Plemons jest jednym z najbardziej wszechstronnych aktorów w tej chwili i podczas gdy kradnie każdą scenę, nie jest zbytnio wykorzystany.

Niektóre dowcipy definitywnie spadają, a Horgan jest kartą, którą chcielibyśmy zobaczyć więcej, ale ta szalona noc shenaniganów eskaluje w odpowiednim tempie z napiętym scenariuszem, który dostarcza wystarczająco dużo śmiechu na głośne chwile, aby zrobić tę grę jedną nocą Cieszę się, że wziąłeś udział.

Już dzisiaj możesz za darmo obejrzeć film Wieczór gier online. Aby móc oglądać filmy bez ograniczeń trzeba się zarejestrować. Osoby, które cenią sobie najlepsze kino, z pewnością się nie zawiodą. Film opowiada wyjątkowo interesującą historię, co będzie niewątpliwą zaletą. Film Wieczór gier online to gwarancja tego iż spędzony czas na oglądaniu nie będzie zmarnowany. Jest to doskonała propozycja, na miłe spędzenie wieczoru z filmem. Zapraszamy do oglądania.

Mapa tagów:

gdzie obejrzeć Wieczór gier

Wieczór gier z lektorem online

na jakiej stronie obejrzeć Wieczór gier z lektorem

Wieczór gier z lektorem premiera

Wieczór gier ONLINE

gdzie oglądać Wieczór gier

Wieczór gier z lektorem online

Wieczór gier z lektorem player

Wieczór gier z lektorem cda

Wieczór gier online

wieczór gier cały film online

wieczór gier z lektorem online

wieczór gier premiera online

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY